Τελευταίες Ειδήσεις

Ανακοινωθέντα

16-04-2018 15:00

Μεταθέσεις και τοποθετήσεις Εκπαιδευτικών Λειτουργών Σχολείων Μέσης Γενικής Εκπαίδευσης

Η Επιτροπή Εκπαιδευτικής Υπηρεσίας ανακοινώνει τις πιο κάτω μεταθέσεις και τοποθετήσεις Εκπαιδευτικών Λειτουργών Σχολείων Μέσης Γενικής Εκπαίδευσης, με ισχύ από 1η Σεπτεμβρίου 2018.

Διευκρινίζεται ότι, σύμφωνα με το άρθρο 39Α(1)(δ) των περί Δημόσιας Εκπαιδευτικής Υπηρεσίας Νόμων του 1969 έως (Αρ.2) του 2017, οι εκπαιδευτικοί λειτουργοί, των οποίων οι αιτήσεις για μετάθεση ή μη μετάθεση δεν έχουν ικανοποιηθεί, μπορούν μέσα σε επτά ημέρες από την ανακοίνωση των μεταθέσεων, δηλαδή μέχρι τη Δευτέρα, 23 Απριλίου 2018, να υποβάλουν αιτιολογημένη ένσταση για τη μετάθεση ή μη μετάθεσή τους, συμπληρώνοντας μόνο ηλεκτρονικά το σχετικό έντυπο (ΕΕΥ.16) στην ιστοσελίδα της Επιτροπής, στη διεύθυνση http://www.eey.gov.cy, από τη διασύνδεση «Έντυπα».  Εκπρόθεσμες ενστάσεις δεν θα εξετάζονται.

Η παρούσα ανακοίνωση καταχωρήθηκε στην επίσημη ιστοσελίδα της Επιτροπής Εκπαιδευτικής Υπηρεσίας, στη διεύθυνση:  http://www.eey.gov.cy/ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

Α. ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ

Διευθυντές

Αρ.Φακ.

Ονοματεπώνυμο

Εις

7477

Ιωάννης Χατζηγιάγκου

Π.Χρυσοχούς

7562

Κυριάκος Παναγιώτου

Λεμεσό

7910

Ελένη Κοντογιάννη-Δερβέντζα

Λεμεσό

9006

Μάριος Ιωάννου

Λεμεσό

8629

Ανδρέας Γεδεών

Δ.Λεμεσό

8994

Τέρψα Δημητρίου-Καραντάνου

Αγρό

 

Βοηθοί Διευθυντές Α΄

Αρ.Φακ.

Ονοματεπώνυμο

Ειδικότητα

Εις

7142

Ελένη Κουννή

Φιλολογικών

Ξυλοτύμπου

7231

Ειρήνη Ζίζιρου-Καραλουκά

Φιλολογικών

Δάλι

7407

Σταυρούλλα Καραμαλλάκη

Φιλολογικών

Λευκωσία

7428

Ελένη Παπαμιχαήλ

Φιλολογικών

Αμμόχωστο Β'

7509

Γεώργιος Τσιερκέζος

Φυσικής Αγωγής

Αμμόχωστο Α'

7820

Μαργαρίτα Κουλουμή-Χριστοφόρου

Φιλολογικών

Πάφο

8134

Γεώργιος Γεωργής

Φιλολογικών

Πάφο

8195

Κλεάνθη Ζαρίντα

Αγγλικών

Λεύκαρα

8217

Κυριάκος Καλλής

Τέχνης

Λάρνακα

8555

Γεωργία Ιωάννου-Χατζηττοφή

Φιλολογικών

Λάρνακα

8787

Μαρία Σταυρίδου - Μορφή

Μουσικής

Λευκωσία

9246

Χριστιάνα Χαριδήμου-Φιλίππου

Οικιακής Οικονομίας

Αμμόχωστο Β'

9494

Νίκη Αγγελή-Αριστείδου

Εμπορικών/ Οικονομικών

Π.Χρυσοχούς

9517

Χάρης Χαρή

Φυσικής Αγωγής

Λεμεσό

9573

Αναστάσιος Κούσπος

Σχεδιασμού και Τεχνολογίας

Πάφο

9774

Ελπίδα Παπαδάκη-Γέρου

Μαθηματικών

Λάρνακα

9806

Έλενα Χατζηγέρου-Χρίστου

Συμβουλευτικής και Επαγγ.Αγωγής

Λεμεσό

9850

Μιχαλάκης Μιχαήλ

Φυσικής

Λευκωσία

9995

Πουλχερία Νικολαΐδου-Μαθηκολώνη

Γαλλικών

Πάφο

10095

Παπανικόλαος Χριστοδούλου

Θρησκευτικών

Λάρνακα

10125

Μαρία Λοϊζου

Φυσικής

Λεμεσό    ειδικός λόγος

10363

Άθως Κυριάκου

Μαθηματικών

Λεμεσό

11105

Μαριάννα Παφίτου

Πληροφορικής/ Επιστήμης Η.Υ.

Λεμύθου

12519

Παρασκευάς Παντελή

Χημείας

Αμμόχωστο Β'

15402

Λεύκιος Πέτεβης

Μαθηματικών

Λεμεσό

15995

Παναγιώτα Μυλωνά-Βιδάλη

Βιολογίας

Σολέα

16827

Άννα Παπαγρηγορίου

Αγγλικών

Λεμεσό

 

Βοηθοί Διευθυντές

Αρ.Φακ.

Ονοματεπώνυμο

Ειδικότητα

Εις

7139

Χρυσούλα Παλαικυθρίτου-Μαλλούππα

Φυσικής Αγωγής

Λεμεσό

7283

Παναγιώτα Χαραλάμπους-Τσούλου

Θρησκευτικών

Λάρνακα

7439

Μαρία Μούντη-Ακαθιώτου

Φιλολογικών

Λευκωσία

7495

Ελένη Αριστείδου

Φιλολογικών

Λεμεσό

7640

Φωτεινή Γεωργίου-Παπαϊωάννου

Φιλολογικών

Λευκωσία   ειδικός λόγος

7947

Ειρήνη Κόκκινου-Βρική

Φιλολογικών

Αμμόχωστο Β'

8203

Αναστασία Χριστοδούλου-Θεμιστοκλέους

Φιλολογικών

Πάφο

8498

Γεώργιος Γεωργίου

Φιλολογικών

Αμμόχωστο Α'

8504

Γκουλνόρ Μαβλιάνοβα

Μουσικής

Δ.Λευκωσία

8559

Παναγιώτα Ρούσσου-Μηνά

Αγγλικών

Αμμόχωστο Β'

8857

Δημήτριος Δημητρίου

Φιλολογικών

Π.Χρυσοχούς

8860

Ολβία Παυλίδου-Κοιλαρά

Μαθηματικών

Αμμόχωστο Β'

9096

Κώστας Πιτσιλλίδης

Φιλολογικών

Λεμεσό

9102

Ελένη Χριστοδούλου

Φιλολογικών

Π.Χρυσοχούς

9122

Γεώργιος Σταύρου

Φυσικής Αγωγής

Λεμεσό

9140

Ανδρούλα Ζαμπυρίνη

Γαλλικών

Πάφο

9326

Σάββας Χάσικος

Φιλολογικών

Αμμόχωστο Β'

9337

Σοφία Βέργα - Αποστολίδου

Φιλολογικών

Πάφο

9545

Ανδρέας Φούλιας

Θρησκευτικών

Λεμεσό

9684

Αντρούλα Γιαννή

Μαθηματικών

Αγρό

9691

Ανδρούλα Νικολάου

Φυσικής

Αμμόχωστο Α'

9748

Ευρυδίκη Πίριλλου-Δημητρίου

Φιλολογικών

Λάρνακα

9800

Ελένη Λάμπρου

Οικιακής Οικονομίας

Πάφο

9811

Γιαννούλα Σιάκκα

Φιλολογικών

Δ.Λεμεσό

9885

Βασιλική Σελιώτη- Χατζηxριστοδούλου

Φιλολογικών

Αμμόχωστο Β'

9989

Αντώνης Στυλιανού

Φυσικής

Αμμόχωστο Α'

10013

Νικολέττα Παπαϊωάννου-Πέτρου

Φυσικής

Λάρνακα

10073

Κυριακούλα Γαβριήλ

Αγγλικών

Λεμεσό

10136

Μάρω Φιλίππου

Αγγλικών

Λάρνακα

10180

Κλεοπάτρα Γαβριηλίδου

Συμβουλευτικής και Επαγγ.Αγωγής

Λάρνακα

10200

Μαρία Όθωνος

Πληροφορικής/ Επιστήμης Η.Υ.

Λεύκαρα

10241

Μαρία Αγριδιώτου

Αγγλικών

Αμμόχωστο Β'

10353

Παναγιώτα Δημοφάνους-Καραολή

Μαθηματικών

Πολέμι

10500

Φανούλα Παπανδρέου-Στυλιανού

Φυσικής Αγωγής

Ξυλοτύμπου

10587

Παύλος Παπαδόπουλος

Φυσικής Αγωγής

Λάρνακα

10693

Γιώργος Χριστοφίδης

Πληροφορικής/ Επιστήμης Η.Υ.

Λεμεσό

10739

Μαρία Ψάλτη-Χατζηγιάννη

Τέχνης

Κλήρου

10798

Νίκη Οικονομίδου

Μαθηματικών

Αμμόχωστο Β'

10840

Σάββας Σάββα

Φυσικής

Λάρνακα

10875

Χρυστάλλα Σεντονάρη-Σάββα

Μαθηματικών

Αμμόχωστο Β'

10876

Παρασκευή Κεδαρίτου-Ανδρέου

Μαθηματικών

Λεύκαρα

10942

Ελένη Παπαϊωάννου-Ιακώβου

Μαθηματικών

Π.Χρυσοχούς

10964

Άντρη Ευριπίδου-Κοντεμενιώτου

Γαλλικών

Δ.Λεμεσό

11002

Λουκία Κκουσιή

Αγγλικών

Αμμόχωστο Α'

11160

Ανδρέας Παύλου

Μαθηματικών

Λεμεσό

11162

Νάσω Μελιφρονίδου-Κωνσταντίνου

Φυσιογνωστικών

Λευκωσία

11275

Φρύνη Χατζηγιάννη-Χατζηχαμπή

Φιλολογικών

Δ.Λεμεσό

11277

Μαρία Ευαγγελίδου

Φιλολογικών

Αμμόχωστο Α'

11285

Βίβια Χαϊλή-Μαννάρη

Βιολογίας

Λάρνακα

11331

Μιχαήλ Βασιλείου

Συμβουλευτικής και Επαγγ.Αγωγής

Π.Χρυσοχούς

11411

Κυριάκος Κυριάκου

Σχεδιασμού και Τεχνολογίας

Δ.Λεμεσό

11597

Κωνσταντία Χαριτωνίδου

Εμπορικών/ Οικονομικών

Λεμεσό ειδικός λόγος

11647

Ανθοδέσμη Βασιλείου-Πογιατζή

Χημείας

Ξυλοφάγου

12548

Μάριος Κυπριανού

Σχεδιασμού και Τεχνολογίας

Λεμεσό

12631

Χριστόδουλος Κουταλιανός

Χημείας

Αμμόχωστο Β'

13081

Άλκηστη Βαρνάβα

Εμπορικών/ Οικονομικών

Λευκωσία

14245

Στέλιος Κρανιδιώτης

Σχεδιασμού και Τεχνολογίας

Αμμόχωστο Α'

14913

Μαρία Βασιάδου

Χημείας

Λάρνακα

14930

Ιωάννης Ιωάννου

Πληροφορικής/ Επιστήμης Η.Υ.

Αμμόχωστο Β'

16533

Βασίλης Χατζηλουκάς

Πληροφορικής/ Επιστήμης Η.Υ.

Λάρνακα

17648

Αντρέας Σοφοκλέους

Φιλολογικών

Λεμεσό

17806

Χριστίνα Γεωργίου

Φιλολογικών

Λευκωσία

18735

Μαρία Ξενή

Εμπορικών/ Οικονομικών

Αγρό

 

Β. ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ

Διευθυντές

Αρ.Φακ.

Ονοματεπώνυμο

Από

Εις

7011

Μαρία Συμεωνίδου

Λευκωσία

Λεμεσό

7131

Σύλβια Οικονομίδου

Πάφο

Λεμεσό

7543

Νίκος Προξένου

Λάρνακα

Αμμόχωστο Α'

7978

Βαρβάρα Κάσσαρη-Σταυρή

Δ.Λεμεσό

Λεμεσό

8002

Ρένα Σωφρονίου-Βαρνάβα

Λευκωσία

Λάρνακα

8082

Μικέλλα Ψαρά

Λεμεσό

Λάρνακα

8125

Άγγελος Παπαγεωργίου

Λεμεσό

Λευκωσία

8130

Σοφούλα Αχεριώτου

Δάλι

Λευκωσία

8273

Σόλων Χαραλάμπους

Αμμόχωστο Α'

Λευκωσία

8285

Αλέξανδρος Δημητρίου

Λεμεσό

Δάλι

8308

Κυριάκος Κωστέας

Λάρνακα

Αμμόχωστο Α'

8318

Χριστούλλα Συρίμη

Λευκωσία

Λάρνακα    ειδικός λόγος

8385

Ευαγόρας Καραγιώργης

Σολέα

Λευκωσία

8438

Ελένη Αβραάμ-Αντωνίου

Κλήρου

Λευκωσία

8655

Γεώργιος Γαβριήλ

Λευκωσία

Δ.Λευκωσία

8738

Αλέκος Θεμιστοκλέους

Π.Χρυσοχούς

Πάφο

8922

Γεώργιος Χρυσοστόμου

Πάφο

Π.Χρυσοχούς

8968

Γεώργιος Γεωργιάδης

Λευκωσία

Λάρνακα

8988

Αλέξανδρος Αλεξάνδρου

Λευκωσία

Λεμεσό

9091

Μαρία Μιχαηλίδου-Καμιντζή

Όμοδος

Λευκωσία

9172

Ανδρέας Αλέξη

Π.Χρυσοχούς

Πάφο

9220

Αφροδίτη Μαληκκίδου-Δημητρίου

Λεμεσό

Λευκωσία

9281

Ανδρέας Ματσάγκος

Ξυλοτύμπου

Λευκωσία

9297

Ανδρούλα Χρίστου

Λάρνακα

Ξυλοτύμπου

9354

Λοΐζος Σέπος

Λευκωσία

Σολέα

9365

Παναγιώτης Λαμπίτσης

Αγρό

Κλήρου

9464

Τάσος Τάσου

Λευκωσία

Λεμεσό

9526

Πέτρος Μιχαήλ

Λάρνακα

Λευκωσία

9570

Γιάννης Γεωργίου

Λεύκαρα

Λευκωσία

9839

Γιάννης Σταύρου

Λεμεσό

Πάφο

10140

Αθηνά Ονουφρίου

Δ.Λεμεσό

Λεμεσό

10281

Δημήτρης Ταλιαδώρος

Λευκωσία

Λεμεσό

10562

Σιμάκης Συμεού

Αμμόχωστο Α'

Λάρνακα

10880

Μυρτώ Πουαγκαρέ-Δημητριάδου

Λεμεσό

Όμοδος

10926

Θεοδούλα Ερωτοκρίτου

Λεμεσό

Λεύκαρα

11006

Κυριακούλα Σάββα-Μιχαηλίδου

Λεμεσό

Δ.Λεμεσό

11258

Κλειώ Σαββίδου

Λεμεσό

Λευκωσία

12162

Δημήτριος Χανδριώτης

Δ.Λευκωσία

Λευκωσία

12403

Κώστας Κωνσταντίνου

Λεμεσό

Λευκωσία

 

Βοηθοί Διευθυντές Α΄

Αρ.Φακ.

Ονοματεπώνυμο

Ειδικότητα

Από

Εις

7179

Παναγιώτα Κωνσταντινίδου

Φιλολογικών

Ξυλοτύμπου (10)

Λευκωσία (10)

7356

Ελένη Μισού

Αγγλικών

Λεμεσό (10)

Όμοδος (10)

7813

Μαρία Χατζηκυπριανού

Φιλολογικών

Λευκωσία (10)

Λάρνακα (10)

7822

Χρυσούλα Αλεξάνδρου

Φιλολογικών

Λεμεσό (10)

Πάφο (10)

8115

Λουκία Γεωργίου-Αργυρού

Φιλολογικών

Πάφο (10)

Λεμεσό (10)

8406

Μαρία Καθητζιώτου

Πληροφορικής/ Επιστήμης Η.Υ.

Λάρνακα (10)

Λεμεσό (10)

8452

Μαρία Ηροδότου

Φιλολογικών

Λεμεσό (10)

Δυτική Λεμεσός (10)

9037

Νίκη Γιαννακού

Φυσικής

Αγρό (10)

Λεμεσό (10)

9048

Αθανάσιος Αθανασίου

Πληροφορικής/ Επιστήμης Η.Υ.

Λεμεσό (10)

Αγρό (10)

9059

Ανατόλιος Ευσταθίου

Σχεδιασμού και Τεχνολογίας

Π.Χρυσοχούς (10)

Πάφο (10)

9120

Κώστας Μυλωνάς

Φυσικής Αγωγής

Λευκωσία (10)

Λάρνακα (10)

9300

Μαρία Στυλιανού

Μαθηματικών

Λευκωσία (10)

Δάλι (10)

9331

Γιάννα Στυλιανού

Συμβουλευτικής& Επαγγ.Αγωγής

Αγρό (10)

Λεμεσό (10)

9435

Μόνικα Ζένιου-Ποταμιαλή

Φυσικής

Λευκωσία (10)

Σολέα (10)

9541

Χαρά Αναστασίου-Χαραλαμπίδου

Μουσικής

Λάρνακα (10)

Λευκωσία (10)

9751

Τάσος Μαρτής

Φιλολογικών

Πάφο (10)

Πολέμι (10)

9768

Μάγδα Γιακουμή-Χαπέσιη

Μαθηματικών

Λάρνακα (10)

Λεμεσό (10)

9905

Δημήτριος Διαμαντής

Βιολογίας

Λάρνακα (10)

Λεμεσό (10)

10391

Χρίστος Κόκκινος

Γαλλικών

Λάρνακα (10)

Αμμόχωστος Α (10)

10692

Χριστόδουλος Χριστοδούλου

Γεωγραφίας

Π.Χρυσοχούς (10)

Πάφο (10)

11039

Γεώργιος Λούβαρης

Μαθηματικών

Πολέμι (10)

Πάφο (10)

11490

Ανδρέας Βίττης

Θρησκευτικών

Αμμόχωστος Β (10)

Λάρνακα (10)

14138

Στέλλα Ιωάννου-Λουκαΐδου

Χημείας

Λεμύθου (10)

Λεμεσό (10)

 

15338

Θάνος Νικολάου

Σχεδιασμού και Τεχνολογίας

Αμμόχωστος Α (10)

Λάρνακα (10)

15439

Παρθενόπη Άππιου- Οικονομίδου

Αγγλικών

Σολέα (10)

Λευκωσία (10)

 

Βοηθοί Διευθυντές

Αρ.Φακ.

Ονοματεπώνυμο

Ειδικότητα

Από

Εις

7372

Κυριακή Σάββα

Φυσικής Αγωγής

Λάρνακα

Ξυλοφάγου

7573

Νίκη Χρυσοστόμου-Παύλου

Φιλολογικών

Λεμεσό

Αγρό

7638

Κυριακή Δημητρίου

Φιλολογικών

Δάλι

Λευκωσία

7760

Αντωνία Ετεοκλέους

Φιλολογικών

Λάρνακα

Λευκωσία

7814

Σταυρούλα Φραντζέσκου

Φιλολογικών

Λευκωσία

Λάρνακα

7872

Μελίτα Κυριάκου

Φιλολογικών

Πολέμι

Πάφο

7882

Ζωή-Φρειδερίκη Στεφάνου

Αγγλικών

Λεμεσό

Λάρνακα

7933

Χριστιάνα Μιχαηλίδου-Οικονόμου

Φιλολογικών

Αμμόχωστο Β'

Λάρνακα

7954

Ελένη Σταύρου-Χαραλάμπους

Φιλολογικών

Αμμόχωστο Β'

Λάρνακα

7968

Χρυστάλλα Αδάμου

Φιλολογικών

Αμμόχωστο Β'

Λάρνακα

8109

Ελένη Βαρνάβα-Βασιλοπούλου

Φιλολογικών

Λάρνακα

Λευκωσία

8166

Πολύμνια Πασκοττή

Φιλολογικών

Λάρνακα

Αμμόχωστο Β'

8234

Ιωάννα Τασσύ

Γαλλικών

Λευκωσία

Λάρνακα

8342

Χαρά Δημοσθένους

Θρησκευτικών

Λευκωσία

Λάρνακα

8343

Νίκος Χαρούς

Τέχνης

Λάρνακα

Αθηένου

8482

Μαίρη Σιόκουρου-Χριστοφόρου

Μουσικής

Ξυλοφάγου

Λάρνακα

8491

Νεοφύτα Αργυρού-Δαμιανού

Μαθηματικών

Λευκωσία

Δάλι  ειδικοί λόγοι

8501

Μαρία Χριστοφόρου-Ζαντή

Χημείας

Λεμεσό

Αγρό

8541

Ανδρέας Χαραλάμπους

Φιλολογικών

Λευκωσία

Λάρνακα

8562

Γεωργία Λεοντίου

Φιλολογικών

Σολέα

Λευκωσία

8586

Δέσποινα Χριστοφή

Φιλολογικών

Αμμόχωστο Β'

Λάρνακα

8648

Νεόφυτος Ανδρονίκου

Φυσικής Αγωγής

Λεμεσό

Πάφο

8728

Ανδριάνα Μαρκαντώνη

Φιλολογικών

Λάρνακα

Λεμεσό

8772

Φωτεινή Λοΐζου-Καμιντζή

Φιλολογικών

Λάρνακα

Λευκωσία

8785

Ανδρέας Νικολάου

Φυσικής Αγωγής

Λάρνακα

Ξυλοτύμπου

8794

Καλομοίρα Ιωάννου-Γεωργίου

Φιλολογικών

Λάρνακα

Αμμόχωστο Α'

8797

Μαρία Ιακώβου-Ιωαννίδου

Φιλολογικών

Π.Χρυσοχούς

Πάφο

8806

Ανδρούλα Γιούφκα

Φιλολογικών

Λεμεσό

Πάφο

8827

Στυλιανός Ιωάννου

Θρησκευτικών

Όμοδος

Κλήρου

8838

Ευανθία Χαραλάμπους-Σάββα

Φιλολογικών

Λευκωσία

Σολέα

8842

Καλλιόπη Σπύρου

Αγγλικών

Λευκωσία

Λάρνακα

8871

Μαρία Τσαγγάρη

Φιλολογικών

Δ.Λεμεσό

Λεμεσό

9101

Ευανθία Νεοφύτου

Φιλολογικών

Λευκωσία

Δάλι ειδικός λόγος

9148

Γιούλα Νεοκλέους

Αγγλικών

Αθηένου

Λευκωσία

9171

Κωνσταντίνος Ναθαναήλ

Φυσικής Αγωγής

Λάρνακα

Λευκωσία

9181

Γεώργιος Λουκά

Θρησκευτικών

Λεμεσό

Λάρνακα

9216

Ειρήνη Ζορπά-Σοφοκλή

Φιλολογικών

Ξυλοτύμπου

Λάρνακα

9231

Ανδρούλα Σαββίδου-Κασπαρή

Μαθηματικών

Λεύκαρα

Λευκωσία

9268

Ιωάννα Αριστείδου

Αγγλικών

Αμμόχωστο Α'

Λευκωσία

9317

Εμμέλεια Κορομία

Αγγλικών

Λευκωσία

Δάλι ειδικός λόγος

9362

Μαρία Αρχαίου

Φιλολογικών

Λευκωσία

Λάρνακα

9426

Θούλα Ιερείδου

Μαθηματικών

Λάρνακα

Λευκωσία

9443

Αναστασία Χριστοδουλίδου – Μάμα

Αγγλικών

Λεύκαρα

Λάρνακα

9476

Γεώ